شرکت تعاونی محصولات غذایی تیوا سیوند

شرکت تعاونی محصولات غذایی تیوا سیوند با سابقه 20 ساله در واردات ، صادرات ، تولید و بسته بندی محصولات غذایی بویژه انواع محصولات و فراورده های چای ، قهوه ، دمنوش و عسل از سال 1393 با نام تجاری ” تیواس ” فعالیت خود را در زمینه تولید ، فراوری و بسته بندی محصولات غذایی در نحیه صنعتی انجیره مرودشت فارس آغاز نموده و با بهره گیری از ماشین آلات و دستگاهای اتوماتیک و نگرش اصولی نسبت به نیاز به بازار و مشتریان و کیفیت محصول سعی در رضایت مصرف کنندگان دارد.

شرکت تعاونی محصولات غذایی تیوا سیوند افتخار دارد در راستای اهداف متعالی خود و در جهت توسعه و ترویج فرهنگ مصرف فرآورده های طبیعی، تغذیه سالم و فراسودمند برای تامین سلامت، ایمنی و امنیت غذایی پایدار هموطنان عزیز ایرانی ، همواره تلاش نماید تا با تولید ، فراوری و بسته بندی انواع محصولات غذایی سالم و بهداشتی از جمله انواع محصولات و فراورده های چای ، قهوه ، دمنوش های گیاهی و عسل طبیعی و با خواص مفید را بابهترین کیفیت تقدیم هموطنان عزیز و سایر مردم جهان نماید.

شركت تعاونی محصولات غذایی تیوا سیوند یکی از اولین تولید کننده انواع دمنوش های میوه ای و گیاهی با نام تجاری “تیواس” با سابقه بیش از سه دهه فعالیت در زمینه صادرات ، واردات،کشت، فرآوری و بسته بندی محصولات غذایی ، با بهره مندی از مدیریت فرانگر، منابع انسانی مجرب و تجارب علمی متخصصین عزیز کشورمان همواره حضوری موثر در صنعت فرآوری و تولید فرآورده های طبیعی و سالم داشته است. بهره مندی از پرسنل كارآزموده، متخصص و متعهد بهمراه بكارگیری ماشین آلات پیشرفته فرآوری و بهره گیری از مجهزترین تکنولوژی اصنایع غذایی در ایران، ماشین آلات منحصر بفرد بسته بندی، و نهایتا با دارا بودن مجهزترین آزمایشگاه های تخصصی واحد کنترل کیفیت، از اولویتها و امتیازات کارخانه تیواس در ارائه محصولات کاملا بهداشتی و سالم به مردم عزیز ایران می باشد. شعار شرکت تعاونی محصولات غذایی تیوا سیوند ” تیواس طعم آرامش” بر گرفته از اهداف و ماموریتهای تیواس در عرصه داخلی و بین المللی می باشد. تیواس طعم آرامش ، چای ، قهوه ، دمنوش و عسل